ONICO Bitumen ceni jakość

Wysokie standardy produkcji i światowy poziom!

Jakość zawsze procentuje i można o niej mówić, kiedy tym co do nas wraca są klienci a nie produkty. ONICO Bitumen zdecydowanie ceni jakość, dlatego pieczołowicie dba o to, żeby produkty, które dostarcza swoim Klientom były jak najlepsze i spełniały najwyższe normy i standardy, dlatego oni zawsze do Nas wracają z nowymi projektami.

ONICO Bitumen specjalizuje się w dystrybucji wyspecjalizowanych i wysokiej jakości produktów asfaltowych dostarczanych dla branży budownictwa drogowego i przemysłu.

Poprzez rozbudowaną sieć zaopatrzenia opartą na współpracy z głównymi światowymi i europejskimi producentami wyspecjalizowanych produktów asfaltów drogowych, modyfikowanych oraz przemysłowych oferujemy unikalne możliwości dywersyfikacji dostaw produktów asfaltowych z zagwarantowaną stabilną jakością.

U naszych partnerów jakość zaczyna się od rozwoju produktu w wyspecjalizowanych laboratoriach. Lata zebranych doświadczeń powstała w wyniku badań oraz starannie dobrane składniki i wyrafinowane receptury zapewniają wysoki standard techniczny produktów przez nas oferowanych. Wszystko zgodne z najnowszymi i najbardziej rygorystycznymi wymaganiami.

W rafineriach przetwarzana jest surowa ropa naftowa pochodząca z całego świata. Ale tylko kilka rodzajów ropy naftowej, jest przeznaczanych pod produkty bitumiczne poprzez delikatną destylacje i dalsze procesy technologiczne. Wspólnie z naszymi partnerami oferujemy produkty asfaltowe, które są wysokiej klasy i jakości. Nadają się do najtrudniejszych zastosowań z maksymalizacją korzyści dla klienta.

Stabilne zaopatrzenie:

  • 9 rafinerii produkujących w regionie produkty asfaltowe
  • 8 specjalistycznych zakładów produkujących asfalty drogowe, modyfikowane oraz przemysłowe

Solidna logistyka:
Współpracujemy z firmami, które posiadają specjalistyczny transport i wieloletnie doświadczenie w transporcie towarów i ładunków niebezpiecznych (ADR).

Postaw na ONICO Bitumen z nami każda droga jest łatwiejsza, a przede wszystkim każda droga to nieustające pasmo sukcesów.

Nasz model biznesowy:


Warning: Error while sending QUERY packet. PID=17286 in /wp-includes/wp-db.php on line 1924

Warning: Error while sending QUERY packet. PID=17286 in /wp-includes/wp-db.php on line 1924