Dlaczego ONICO Bitumen?

Bo stawiamy na jakość, doświadczenie i kwalifikacje!

Nowoczesne rozwiązania, indywidualne podejście do każdego Klienta i obsługa na najwyższym poziomie to cechy, które Nas wyróżniają. Dlaczego jeszcze ONICO Bitumen?

Przede wszystkim dlatego, że ONICO Bitumen to Know-how i doświadczenie światowych producentów. To także kadra wykwalifikowanych technologów naszych partnerów, którzy udzielają porad w zakresie najnowszej wiedzy technologicznej.

Dedykowany dział obsługi Klienta, który pieczołowicie dba o najwyższą jakość komunikacji i obsługi. Odpowiadamy na każde nawet najtrudniejsze pytania, po to, żebyś zawsze wiedział, że jesteś dla Nas ważny.
Dostosujemy się do potrzeb zaopatrzeniowych oraz elastyczne podejście do godzin dostaw i rozładunku jest bardzo ważne. Dzięki temu zawsze jesteśmy w punkt, a budowa nowej drogi zawsze jest na czas. Interesują Nas tylko europejskie standardy i najwyższa jakość.

Stawiamy też na nowoczesne rozwiązanie a mianowicie e-faktura, która zdecydowanie skraca obieg funduszy.

Dodatkowo chronimy lasy przed niepotrzebną wycinką.

Logistyka, logistyka i jeszcze raz logistyka, zależy nam na tym, żeby wszystkie dostawy przebiegały jak najbardziej płynnie i sprawnie.

Jakość, rzetelność i obsługa na najwyższym poziomie to nasze priorytety, dlatego współpraca z ONICO Bitumen to nie tylko dobry biznes, ale też sama przyjemność.


Warning: SimpleXMLElement::__construct(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in /wp-content/plugins/pardot/includes/pardot-api-class.php on line 454

Warning: SimpleXMLElement::__construct(): Your account has been disabled. Contact <a href="https://help.salesforce.com/art in /wp-content/plugins/pardot/includes/pardot-api-class.php on line 454

Warning: SimpleXMLElement::__construct(): ^ in /wp-content/plugins/pardot/includes/pardot-api-class.php on line 454

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'String could not be parsed as XML' in /wp-content/plugins/pardot/includes/pardot-api-class.php:454 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/pardot/includes/pardot-api-class.php(454): SimpleXMLElement->__construct('Your account ha...') #1 /wp-content/plugins/pardot/includes/pardot-api-class.php(128): Pardot_API->get_response('login', Array, 'api_key') #2 /wp-content/plugins/pardot/includes/pardot-api-class.php(470): Pardot_API->authenticate(Array) #3 /wp-content/plugins/pardot/includes/pardot-api-class.php(215): Pardot_API->get_response('account', Array, 'account') #4 /wp-content/plugins/pardot/includes/pardot-plugin-class.php(1056): Pardot_API->get_account(Array) #5 /wp-content/plugins/pardot/includes/pardot-plugin-class.php(1034): Pardot_Plugin::call_api('account', Array) #6 /wp-content/plugins/pardot/includes/pardot-api-functions.php(34): Pardot_Plugin::get_account(Array) #7 /wp-content/plugins/pardot/includes/pardot-template-tags.php(85): get_pardot_account() #8 /wp- in /wp-content/plugins/pardot/includes/pardot-api-class.php on line 454