Dlaczego ONICO Bitumen?

Bo stawiamy na jakość, doświadczenie i kwalifikacje!

Nowoczesne rozwiązania, indywidualne podejście do każdego Klienta i obsługa na najwyższym poziomie to cechy, które Nas wyróżniają. Dlaczego jeszcze ONICO Bitumen?

Przede wszystkim dlatego, że ONICO Bitumen to Know-how i doświadczenie światowych producentów. To także kadra wykwalifikowanych technologów naszych partnerów, którzy udzielają porad w zakresie najnowszej wiedzy technologicznej.

Dedykowany dział obsługi Klienta, który pieczołowicie dba o najwyższą jakość komunikacji i obsługi. Odpowiadamy na każde nawet najtrudniejsze pytania, po to, żebyś zawsze wiedział, że jesteś dla Nas ważny.
Dostosujemy się do potrzeb zaopatrzeniowych oraz elastyczne podejście do godzin dostaw i rozładunku jest bardzo ważne. Dzięki temu zawsze jesteśmy w punkt, a budowa nowej drogi zawsze jest na czas. Interesują Nas tylko europejskie standardy i najwyższa jakość.

Stawiamy też na nowoczesne rozwiązanie a mianowicie e-faktura, która zdecydowanie skraca obieg funduszy.

Dodatkowo chronimy lasy przed niepotrzebną wycinką.

Logistyka, logistyka i jeszcze raz logistyka, zależy nam na tym, żeby wszystkie dostawy przebiegały jak najbardziej płynnie i sprawnie.

Jakość, rzetelność i obsługa na najwyższym poziomie to nasze priorytety, dlatego współpraca z ONICO Bitumen to nie tylko dobry biznes, ale też sama przyjemność.


Warning: Error while sending QUERY packet. PID=6121 in /wp-includes/wp-db.php on line 1924

Warning: mysqli_query(): MySQL server has gone away in /wp-includes/wp-db.php on line 1924

Warning: mysqli_query(): Error reading result set's header in /wp-includes/wp-db.php on line 1924